Wybory samorządowe 2014 - (informacje dla komitetów wyborczych)

Państwowa Komisja Wyborcza -  http://pkw.gov.pl/2014%20kat%20samorzad/

JAK ZOSTAĆ CZŁONKIEM OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ - informacje w załączniku.

Dyżury Miejskiej Komisji Wyborczej - informacje w załączniku

Oddział Instytutu Pamięci Narodowej w Katowicach (Oddziałowe Biuro Lustracyjne w Katowicach) tel. 32 207 04 01/02

Dokument Typ Rozmiar
Rozporzadzenie_Prezesa_RM_w_sprawie_zarzadzenia_wyborow_do_rad_gmin_rad_powiatow_sejmikow_wojewodztw_i_rad_dzielnic_m.st_._Warszawy_oraz_wyborow_wojtow_burmistrzow_i_prezydentow_miast .pdf 785 (kB)
JAK_ZOSTAC_CZLONKIEM_OBWODOWEJ_KOMISJI_WYBORCZEJ .doc 46 (kB)
zglaszanie_kandydatow_na_czlonkow_OKW_zasady .doc 83 (kB)
wzor_zgloszenia_kandydatow_do_OKW .rtf 263 (kB)
zaswiadczenie_mezowie_zaufania .pdf 847 (kB)
Informacja_o_zasadach_i_sposobie_zglaszania_kandydatow_na_radnych_w_wyborach_do_rad_miast_na_prawach_powiatu .pdf 152 (kB)
formularz_oswiadczenie_o_zgodzie_na_kandydowanie .rtf 135 (kB)
formularz_poparcie .rtf 54 (kB)
informacja_o_zlozeniu_oswiadczenia_lustracyjnego .rtf 39 (kB)
formularz_zgloszenie_kandydatow_na_radnych .rtf 808 (kB)
oswiadczenie_lustracyjne .rtf 65 (kB)
wzory_potwierdzen_rejestracji_kandydatow .pdf 263 (kB)
Informacja_o_zasadach_i_sposobie_zglaszania_kandydatow_na_prezydenta_miasta .pdf 141 (kB)
formularz_oswiadczenie_o_zgodzie_na_kandydowanie .rtf 132 (kB)
formularz_zgloszenie_kandydata_na_wojta .rtf 182 (kB)
Obwieszczenie_PM_z_dnia_25.08.2014w_sprawie_podzialu_Miasta_Zabrze_na_okregi_wyborcze .pdf 59 (kB)
WAZNE_Wyjasnienie_PKW-_dwa_imiona .pdf 56 (kB)
w_sprawie_podzialu_Miasta_Zabrze_na_stale_obwody_glosowania .pdf 173 (kB)
Terytorialne_komisje_wyborcze_w_gminach .pdf 1 (MB)
Wytyczne_dla_TKW_dot_zadan_do_dnia_wyborow .pdf 202 (kB)
Tabela_dyzury_MKW .rtf 67 (kB)
Komunikat_PM_Zabrze .rtf 85 (kB)
zarzadzenie_w_sprawie_zapewnienia_bezplatnego_umieszczania_urzedowych_obwieszczen_wyborczych_i_plakatow_wszystkich_komitetow_wyborczych .pdf 6 (MB)
zmiana_zarzadzenia_w_sprawie_bezplatnego_umieszczania_plakatow_wszystkich_komitetow_wyborczych .PDF 1 (MB)
Komunikat_MKW_nr_1_dot._losowania_skladow_OKW .rtf 54 (kB)
obwieszczenie_PM_Zabrze_w_sprawie_numerow_i_granic_obwodow_glosowania_oraz_wyznaczonych_siedzibach_obwodowych_komisji_wyborczych .pdf 123 (kB)
KOMUNIKAT-_losowanie_I .pdf 129 (kB)
KOMUNIKAT-_losowanie_II .pdf 132 (kB)
Komunikat_MKW_nr_2_dot._losowania_numerow_list_kandydatow .rtf 89 (kB)
KOMUNIKAT_PKW_o_wylosowanych_jednolitych_numerach_dla_list_kandydatow_na_radnych .pdf 69 (kB)
KOMUNIKAT_Komisarza_Wyborczego_w_Katowicach_o_numerach_przyznanych_zarejestrowanym_w_wyborach_do_Sejmiku_Wojewodztwa_Slaskiego_listom_kandydatow_na_radnych .pdf 246 (kB)
komunikat_MKW_nr_3_przesuniecie_terminu_losowania_czlonkow_OKW .rtf 55 (kB)
Komunikat_MKW_nr_4_dot._losowania_numerow_list_kandydatow .rtf 89 (kB)
Komunikat_MKW_nr_5_dot._losowania_skladow_OKW_w_dniu_23_10_2014_r. .rtf 54 (kB)
Komunikat_MKW_nr_6_dot._losowania_numerow_list_kandydatow_w_dniu_23_10_2014_r .rtf 90 (kB)
Informacja_o_dyzurach_MKW .rtf 86 (kB)
uchwala_w_sprawie_przyznania_numerow_zarejestrowanym_listom_kandydatow_na_radnych_Rady_Miasta_Zabrze .pdf 19 (kB)
sklady_OKW_obwody .xls 104 (kB)
okw_alfabetycznie .pdf 281 (kB)
Harmonogram_szkolen_czlonkow_Obwodowych_Komisji_Wyborczych_2014 .rtf 49 (kB)
Informacja_o_dyzurach_MKW_z_dnia_23_10_2014_r .rtf 86 (kB)
Obwieszczenie_Miejskiej_Komisji_Wyborczej_w_Zabrzu_o_zarejestrowanych_kandydatach_na_Prezydenta_Miasta_Zabrze_w_wyborach_samorzadowych_zarzadzonych_na_dzien_16_listopada_2014_roku .pdf 80 (kB)
Obwieszczenie_Miejskiej_Komisji_Wyborczej_w_Zabrzu_o_zarejestrowanych_listach_kandydatow_na_radnych_Rady_Miasta_Zabrze_w_wyborach_samorzadowych_zarzadzonych_na_dzien_16_listopada_2014_r .pdf 69 (kB)
Informacja_o_dyzurach_MKW_z_dnia_29_10_2014_r .rtf 63 (kB)
Obwieszczenie_Miejskiej_Komisji_Wyborczej_w_Zabrzu_w_sprawie_skreslenia_kandydatow_z_zarejestrowanych_list_kandydatow .pdf 69 (kB)
uchwala_MKW_skreslenie_czlonkow_OKW .pdf 28 (kB)
uchwala_MKW_powolanie_czlonka_OKW .pdf 26 (kB)
Wytyczne_dla_obwodowych_komisji_wyborczych_dotyczacych_zadan_i_trybu_przygotowania_oraz_przeprowadzenia_glosowania_w_wyborach_organow_jednostek_samorzadu_terytorialnego .pdf 383 (kB)
uchwala_MKW_wykreslenie_czlonkow_OKW_05_11_14 .pdf 35 (kB)
Obwieszczenie_Miejskiej_Komisji_Wyborczej_w_Zabrzu_w_sprawie_sprostowania_tresci_Obwieszczenia .rtf 60 (kB)
Informacja_o_dyzurach_MKW_w_przeddzien_wyborow_i_w_dniu_wyborow .rtf 63 (kB)
Uchwala-przekazywanie_wynikow_glosowania_-_tryb_awaryjny .pdf 86 (kB)
Aby przeczytać plik PDF, możesz potrzebować programu Adobe Reader, jeśli nie jest on jeszcze zainstalowany w Twoim komputerze. Pobierz program Adobe Reader.