Urząd Miasta Zabrze

Dofinansowanie - Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Treść główna

Skład stałych komisji Rady Miasta Zabrze, kadencja 2018-2023

Komisja Budżetu i Inwestycji

Przewodniczący:

  • Janusz Bieniek

Wiceprzewodniczący:

  • Grzegorz Turek

Członkowie:

  • Gabriela Bator
  • Alojzy Cieśla
  • Krystian Jonecko
  • Przemysław Juroszek
  • Adam Harasimowicz
  • Grzegorz Lubowiecki
  • Sebastian Markisch
  • Ferdynand Reiss
  • Agnieszka Rupniewska

Komisja Ekologii

Przewodniczący: 

  • Urszula Potyka

Wiceprzewodniczący:

  • Kamil Żbikowski

Członkowie: 

  • Łucja Chrzęstek – Bar
  • Alojzy Cieśla
  • Grzegorz Turek
  • Krystian Jonecko
  • Adam Ilewski

Komisja Gospodarki Komunalnej

Przewodniczący: 

  • Przemysław Juroszek

Wiceprzewodniczący:

  • Adam Harasimowicz

Członkowie: 

  • Alojzy Cieśla
  • Sebastian Dziębowski
  • Rafał Grygiel
  • Krystian Jonecko
  • Janusz Bieniek
  • Dariusz Walerjański

Komisja Kultury i Dziedzictwa

Przewodniczący:

  • Dariusz Walerjański

Wiceprzewodniczący:

  • Urszula Potyka

Członkowie: 

  • Sebastian Dziębowski
  • Mariola Olichwer
  • Tomasz Olichwer
  • Jerzy Pabis

Komisja Oświaty 

Przewodniczący:

  • Sebastian Markisch

Wiceprzewodniczący:

  • Janusz Bieniek

Członkowie: 

  • Łucja Chrzęstek – Bar
  • Rafał Grygiel
  • Grzegorz Olejniczak
  • Mariola Olichwer
  • Jerzy Pabis
  • Marian Rau
  • Ferdynand Reiss

Komisja Polityki Gospodarczej i Rozwoju Miasta

Przewodniczący:  

  • Ferdynand Reiss

Wiceprzewodniczący:

  • Dariusz Walerjański

Członkowie: 

  • Agnieszka Rupniewska
  • Grzegorz Turek

Komisja Prawa i Bezpieczeństwa Publicznego

Przewodniczący:  

  • Joachim Wienchor

Wiceprzewodniczący:

  • Adam Ilewski

Członkowie:  

  • Damian Trześniewski

Komisja Sportu, Turystyki i Rekreacji

Przewodniczący:

  • Damian Trześniewski

Wiceprzewodniczący:

  • Adam Ilewski

Członkowie:  

  • Łucja Chrzęstek – Bar
  • Grzegorz Olejniczak

Komisja Zdrowia Polityki Społecznej

Przewodniczący:

  • Jerzy Pabis

Wiceprzewodniczący

  • Gabriela Bator

Członkowie:  

  • Sebastian Dziębowski
  • Urszula Potyka

Komisja Rewizyjna

Przewodniczący:  

  • Grzegorz Turek

Wiceprzewodniczący:

  • Tomasz Olichwer

Sekretarz:

  • Grzegorz Lubowiecki

Członkowie:  

  • Damian Trześniewski
  • Joachim Wienchor

 Komisja Skarg, Wniosków i Petycji

Przewodniczący:  

  • Gabriela Bator

Wiceprzewodniczący:

  • Marian Rau

Członkowie:  

  • Sebastian Markisch
  • Joachim Wienchor
  • Kamil Żbikowski
     

 

Newsletter

Aktualności miejskie w Twojej poczcie

Zarządzaj subskrypcjami newsletterów

Zawartość stopki
e-direct

Projekt i realizacja: