Urząd Miasta Zabrze

Dofinansowanie - Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Treść główna

Skład Rady Miasta Zabrze, kadencja 2018-2023

Przewodnicząca Rady Miasta:

  • Chrzęstek- Bar Łucja

  

 tel. 501 221 365

email: lchrzestek@um.zabrze.pl

 Wiceprzewodniczący Rady Miasta:

  • Jonecko Krystian

tel. 503 873 677

email: kjonecko@um.zabrze.pl


  •  Dziębowski Sebastian 

tel. 575 890 809

email: sdziebowski@um.zabrze.pl


  •  Ilewski Adam

tel. 661 676 699

email: ailewski@um.zabrze.pl


Radni RM:

  • Bieniek Janusz

tel.

email: jabieniek@um.zabrze.pl 


  • Cieśla Alojzy 

tel. 512 108 626

email: aciesla@um.zabrze.pl 


  • Grygiel Rafał

 

 tel. 690 544 649

email: rgrygiel@um.zabrze.pl


  • Harasimowicz Adam

 

 tel. 695 603 859

email: aharasimowicz@um.zabrze.pl


  • Juroszek Przemysław

tel. 787 777 077

email: pjuroszek@um.zabrze.pl


  • Lubowiecki Grzegorz

 

 tel. 509 715 679

email: glubowiecki@um.zabrze.pl


  • Markisch Sebastian

 

tel.

email: smarkisch@um.zabrze.pl


  • Olejniczak Grzegorz 

tel. 515 707 940

email: golejniczak@um.zabrze.pl


  • Olichwer Mariola

 

 tel.

email: molichwer@um.zabrze.pl 


  • Olichwer Tomasz

tel. 604 489 472

email: tolichwer@um.zabrze.pl


  • Potyka Urszula

tel. (32) 630 30 91 w.4038

email: upotyka@um.zabrze.pl


  • Rau Marian

 

 tel. 601 489 075

email: mrau@um.zabrze.pl


  • Reiss Ferdynand

 

 tel. 501 007 025

email: freiss@um.zabrze.pl


  • Rupniewska Agnieszka

 tel. 538 383 078

email: arupniewska@um.zabrze.pl


  • Trześniewski Damian

 

tel. 604 995 916

email: dtrzesniewski@um.zabrze.pl


  • Turek Grzegorz

 

tel. 502 143 140

email: gturek@um.zabrze.pl


  • Walerjański Dariusz

 

tel. 501 866 679

email: dwalerjanski@um.zabrze.pl


  • Wienchor Joachim

tel. 603 993 147

email: jwienchor@um.zabrze.pl


  •  Żbikowski Kamil

  

tel. 697 616 773

email: kzbikowski@um.zabrze.pl

Newsletter

Aktualności miejskie w Twojej poczcie

Zarządzaj subskrypcjami newsletterów

Zawartość stopki
e-direct

Projekt i realizacja: