V edycja programu "Decydujesz, pomagamy"

22.01.2019

Aktywni mieszkańcy i organizacje społeczne do 17 lutego mogą głosować na najciekawsze inicjatywy społeczne, które otrzymają dofinansowanie w ramach programu „Decydujesz, pomagamy” w ramach V edycji programu "Decydujesz, pomagamy". Na ich realizację mogą zdobyć granty o łącznej sumie 9 000 zł.

W naszym regionie konkurują ze sobą: Fundacja 4R – Rodzina, Radość, Refleksja, Rozwój, Fundacja Qlavi, Fundacja Śląska Strefa Inicjatyw.

W V edycji programu w każdym ze 125 mikroregionów przyznane zostaną trzy granty w wysokości 5 000, 3 000 i 1 000 złotych. O tym, jakie projekty wejdą w życie w poszczególnych mikroregionach, decydują klienci Tesco, którzy za jeden paragon otrzymują jeden żeton, uprawniający do głosowania na ich zdaniem – najciekawszy i najpotrzebniejszy – projekt.

Honorowym patronat nad V edycją programu "Decydujesz, pomagamy" objęła prezydent Zabrza Małgorzata Mańka-Szulik.

Więcej informacji o programie znajduje się na stronie internetowej: www.tesco.pl/pomagamy