Trwa V edycja programu "Decydujesz, pomagamy"

Aktywni mieszkańcy i organizacje społeczne tylko do 18 listopada mają szansę na zgłoszenie pomysłów społecznych w swoim regionie w ramach V edycji programu "Decydujesz, pomagamy". Na ich realizację mogą zdobyć granty o łącznej sumie 1 125 000 zł.

„Decydujesz, pomagamy” to program wspierający lokalne społeczności poprzez finansowanie inicjatyw na rzecz najbliższego otoczenia. Dotychczas Tesco wsparło 815 lokalnych inicjatyw, przekazując ponad 3 mln zł organizacjom społecznym.
Swoje pomysły można zgłaszać do 18 listopada poprzez formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie www.tesco.pl/pomagamy

W każdym z mikroregionów grantami w wysokości 5000, 3000 i 1000 zł zostaną nagrodzone najciekawsze inicjatywy. Dotychczas Tesco wsparło 815 lokalnych inicjatyw, przekazując ponad 3 mln zł organizacjom społecznym.

Honorowym patronat nad V edycją programu "Decydujesz, pomagamy" objęła prezydent Zabrza Małgorzata Mańka-Szulik.

Więcej informacji o programie znajduje się na stronie internetowej: www.tesco.pl/pomagamy