Mikołajki na sportowo

Mikołajki 9

W hali widowiskowo-sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zabrzu zorganizowano dzisiaj niezwykłe spotkanie najmłodszych Zabrzan ze Świętym Mikołajem. Mikołajkową zabawę uroczyście otworzył w imieniu prezydent Zabrza Małgorzaty Mańki -Szulik, dyrektor Biura Prezydenta Miasta Jan Pawluch.

Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji sportowych i nie tylko. Nie zabrakło animatorów prowadzących konkursy i dbających o bezpieczną zabawę. Halę wypełniły dmuchańce oraz kolorowe stoiska oferujące różne aktywności, takie jak np. dekorowanie pierników, malowanie twarzy, budowanie z klocków. Przedszkolaki brały udział w treningach sztuk walki i piłki nożnej. Z pewnością takie Mikołajki dzieci zapamiętają na długo!