Urząd Miasta Zabrze

Dofinansowanie - Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Treść główna

Malowanie na ekranie

13.06.2007
Autor: admin

12 czerwca o godz. 17.00 w Miejskim Ośrodku Kultury „Guido” odbyło się podsumowanie VI konkursu Zabrzańskie Malowanie na Ekranie pt. „W mojej szkole”. Na konkurs wpłynęło około 120 prac z kilkunastu placówek zabrzańskich.


Wszystkie prace musiały zostać wykonane w technice komputerowej przy użyciu ogólnie dostępnego programu graficznego (bez skanowania). Zadaniem uczestników było przedstawienie szkoły jako miejsca nauki, zabawy i życia rówieśników oraz pokazanie najciekawszych miejsc w szkole.

Podczas imprezy odbyły się również występy teatru plastycznego „Nieoetykietkowani”, działającego w OPP3.

Oto lista laureatów w poszczególnych kategoriach:

Kategoria klasy I – III

  • I miejsce – Emilia Samoraj - OPP1 kl. II – nauczyciel Emilia Ziomek
  • II miejsce – Konrad Piekarski - OPP3 kl. I – nauczyciel Cecylia Zielińska
  • III miejsce - Amadeusz Michalak - OPP3 kl. II – nauczyciel Cecylia Zielińska

Kategoria klasy IV

  • I miejsce – Andrzej Zemła – SP 4 – nauczyciel Joanna Nagórna
  • II miejsce – Ewelina Szrek – SP 22 – nauczyciel Elżbieta Zawada
  • III miejsce – Paweł Mierzwa – SP 4 - nauczyciel Joanna Nagórna

Wyróżnienia:

  • Karolina Wróblewska - SP22 – nauczyciel Elżbieta Zawada
  • Natalia Kuziemkowska - SP24 – nauczyciel Danuta Woskowicz
  • Marta Wojciechowska - SP4 – nauczyciel Joanna Nagórna

Kategoria klasy V

  • I miejsce – Klaudia Janik - SP2 – nauczyciel Cecylia Zielińska
  • II miejsce – Sandra Skowronek – SP 2
  • III miejsce - Natalia Oszczęda - SP2

Wyróżnienie - Joanna Salamon - SP2

Kategoria klasy VI

  • I miejsce - Klaudia Sznura - SP17 – nauczyciel Izabella Kwiatkowska
  • II miejsce - Martin Czupała - OPP3 – nauczyciel Cecylia Zielińska
  • III miejsce - Dominika Girycka - SP36 – nauczyciel Emilia Ziomek

Wyróżnienia:

  • Karolina Grzela - SP24 – nauczyciel Danuta Woskowicz
  • Patrycja Drzewiecka - SP2 – nauczyciel Cecylia Zielińska

Kategoria Gimnazjum

  • I miejsce – Tomasz Ambo – Gim 16 – nauczyciel Kornelia Czyba
  • II miejsce – Agnieszka Bednarska – Gim 20 – nauczyciel Waldemar Szczepaniak

Nagrodzone prace można zobaczyć pod adresem http://opp3zabrze.webpark.pl/.

Newsletter

Aktualności miejskie w Twojej poczcie

Zarządzaj subskrypcjami newsletterów

Zawartość stopki
e-direct

Projekt i realizacja: