Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików w tenisie

W hali tenisowej przy ul. Olimpijskiej w Zabrzu trwają Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików, czyli tenisistów do lat 14. Organizatorem zawodów, które zakończą sie w najbliższą niedzielę - 25 lutego, jest Klub Sportowy Mostostal Zabrze.

W turnieju eliminacyjnym, który rozegrano 18 i 19 lutego, wzięło udział  59 dziewcząt i chłopców. Turniej główny rozpoczął się 20 lutego i potrwa do 25 lutego. W imprezie bierze udział łącznie 64 zawodniczek i zawodników. Gry turniejowe rozpoczynają się o godz. 9.00 i trwają do wieczora.

24 lutego odbędą się półfinały gry pojedynczej dziewcząt i chłopców (o godz. 9.00), a następnie po godz. 13.00 rozegrane zostaną finały gier podwójnych.

Finały gry pojedynczej dziewcząt i chłopców zaplanowano na 25 lutego na godz. 10.00. Uroczyste zakończenie turnieju odbędzie się natomiast ok. godz. 11.30.

Wstęp bezpłatny – serdecznie zapraszamy.