Dark Restaurant Event – Andrzejki w Kopalni Guido

25.11.2016

Dark Restaurant Event to jedyna okazja, by zjeść kolację skomponowaną z wyszukanych, zaskakujących i nieznanych dań w absolutnym mroku 320 metrów pod ziemią. Kolację zaserwuje firma Dark Restaurant z Poznania - podczas eventu o gości zadba obsługa widząca w ciemności!

Idąc przez mroki kopalni zostaniecie doprowadzeni do wnętrza podziemnej komory górniczej, gdzie czekać na Was będą niekonwencjonalne potrawy. Dark Restaurant to sztuka kulinarna, która karmi wszystkie zmysły - smaku, węchu, słuchu, a nawet dotyku. Wszystkie dania są przygotowywane zgodnie z zasadami slow food, bezpośrednio przed podaniem; opierają się na produktach regionalnych i kuchni molekularnej. Dania wybiera się spośród dwóch proponowanych zestawów specjalnych

• MOOD FOOD przystawka, danie główne i deser (jedzenie, które ma nie tylko dobrze smakować, ale także poprawiać samopoczucie)

lub
• BIZARRE FOOD przystawka, danie główne i deser (dania mają zaskoczyć pod względem oryginalności produktów i sposobów ich łączenia)

Po kulinarnym evencie organizatorzy zapraszają gości na andrzejkowe wróżenie oraz zabawę z DJ-em w osobnej komorze - impreza potrwa do 2.00 w nocy.

Kiedy: sobota, 26 listopada, godz. 19.00-02.00
Gdzie: Kopalnia Guido, ul. 3 Maja 93 Zabrze
Zjazdy pod ziemię odbywają się od godz. 18.30

Bilety do nabycia on-line lub w kasie Kopalni Guido. Ilość miejsc ograniczona.