Absolutorium dla Prezydenta Miasta

26.06.2013

24 czerwca odbyła się sesja Rady Miasta Zabrze. W porządku obrad znalazło się m.in. rozpatrzenie i zatwierdzenie sprawozdania finansowanego wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu Miasta Zabrze za 2012 rok oraz udzielenie absolutorium Prezyedntowi Miasta Zabrze za 2012 rok.

Po zapoznaniu się z pozytywną opinią Regionalnej Izby Gospodarczej, biegłych rewidentów, Komisji Rewizyjnej oraz dyskusji radni w głosowaniu zdecydowaną większością głosów przyjęli sprawozdanie z wykonania budżetu Miasta Zabrze za 2012 rok oraz udzielili absolutorium Prezydentowi Miasta Zabrze za 2012 rok.

Dokument Typ Rozmiar
sesja_absolutoryjna_24.06.2013 .pdf 2 (MB)
Aby przeczytać plik PDF, możesz potrzebować programu Adobe Reader, jeśli nie jest on jeszcze zainstalowany w Twoim komputerze. Pobierz program Adobe Reader.